darmowy ebook

Dziecięcy pokój
jak z bajki

Odkryj inspirujące rozwiązania na aranżację pokoju dla niemowlaka, przedszkolaka i nastolatka.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać wiadomość z linkiem do pobrania ebooka.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymywania na podany adres e-mail newslettera – informacji o nowościach, promocjach i produktach od administratora danych - Stegu Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Dworcowa 8, 46-025 Jełowa. W każdym momencie mogę wycofać wyrażoną zgodę przez zgłoszenie żądania na adres: iod@stegu.com. Więcej informacji – klauzula informacyjna.

Jeśli planujesz aranżację pokoju dziecięcego nasz eBook posłuży jako niezastąpiony poradnik!

Chcemy towarzyszyć Ci w tej niepowtarzalnej przygodzie. Krok po kroku podpowiemy na jakie dekoracje warto postawić i na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Poznaj wskazówki, dzięki którym stworzysz modną, a także funkcjonalną przestrzeń odpowiednia dla wieku Twojego dziecka.

Odkryj bajkowy świat dziecięcej wyobraźni. W eBooku znajdziesz między innymi gotowe rozwiązania do pokoju niemowlaka, przedszkolaka, a nawet rodzeństwa. Pobierz już teraz i daj się zainspirować!

Pobierz ebook

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dowiedz się jak urządzać bajkową przestrzeń, która sprzyja prawidłowemu rozwojowi, pobudza kreatywność oraz w estetyczny sposób odwołuje się do zainteresowań Twojego dziecka.

1. Zapisz się do newslettera

2. Pobierz e-book

3. STWÓRZ WYMARZONY POKÓJ TWOJEGO DZIECKA

Dlaczego warto wybrać panele
tapicerowane?

Samodzielny
montaż

Izolacja
akustyczna

Mnogość konfiguracji

Bogata paleta kolorów

Łatwość
czyszczenia

Prosty i szybki montaż

Chcesz dostawać więcej porad i być na bieżąco z aktualnymi trendami?

Zapisz się do naszego newslettera!

Cards section

Use these cards when you want to display content with an image, such as a blog post or product. They’re built with CSS grid to enable the 3-column layout. When you select the “Cards Grid Container,” you’ll see a red icon on the top right. Click the icon to edit the number of columns, the column gap, and more!

The card images have fit set to cover, so they fill their masking container without stretching. Try making the “Cards Image Mask” a circle using border-radius or adjusting the size ratio using top padding. Don’t forget to set an alt description for each image, which will help with accessibility.